NSRV
MEDIINVEST Consulting

 Členovia NSRV

 Aktuálny zoznam členov Národnej siete rozvoja vidieka v Prešovskom kraji ku 31. 1. 2017:​

  Obec Jedlinka
  Obec Zlaté
  Obec Ondavské Matiašovce
  Obec Vyšný Kazimír
  Obec Vyšné Ladičkovce
  Obec Kyjov
  Obec Vyšný Kručov
  Obec Jastrabie nad Topľou
  Obec Hankovce
  Obec Zbojné
  Obec Výrava
  Obec Chmeľovec
  Obec Stebnícka Huta
  Obec Podhorany
  Obec Benkovce
  Obec Čelovce
  Obec Štefanovce
  Obec Pakostov
  Obec Jakubova Voľa
  Obec Červenica pri Sabinove
  Obec Lukavica
  Obec Šarišská Trstená
  OZ Tatry-Pieniny LAG
  Obec Dubinné
  Obec Proč
  Obec Červenica 
  Obec Šarišská Poruba
  Obec Chmeľov
  Združenie obcí Hornej Torysy
  MAS Horná Torysa
  MEDIINVEST, s. r. o.
  Život je šanca, o. z.
  UNIPRODUKT, s. r. o.
  F-DACH, s. r. o.
  Euro Funds Consulting,s. r. o.
  Ateliér ASKO B&G, s. r. o.
  Regionálna rada mládeže Prešovského kraja
  ŠARIŠ PARK - MART - SK, s. r. o.
  Obec Kuková
  Obec Jasenov
  Obec Palota
  Obec Nižná Polianka
  Obec Skrabské 
  Obec Hraničné
  Obec Dravce
  Obec Kurimany
  Obec Hromoš
  Obec Reľov
  Obec Medzianky
  Obec Abranovce
  Obec Teriakovce 
  Obec Červený Kláštor
  Obec Frička
  Obec Úloža
  Obec Olšavica
  Obec Tarnov
  Obec Roztoky
  Obec Uzovský Šalgov
  Obec Ražňany 
  Obec Uzovce
  Obec Žipov
  Obec Klenov
  Obec Jakubovany
  Obec Milpoš
  Obec Hanigovce
  Obec Demjata
  František Centko, živnostník
  František Uličný, živnostník
  Martin Šechný, živnostník
  Obec Šindliar
  Obec Lipovce
  Obec Zborov
  Obec Ľubovec
  Občianske združenie Rákociho cesta
  Obec Dlhé Klčovo
  Slnečný Majer - agroturistické zariadenie
  Sretko Dujakovič - SHR
  Obec Komárov
  Obec Kladzany
  Obec Šiba
  Obec Lechnica
  AGROFARMA - František Kijovský
  Obec Pušovce
  Farma Bukovina
  ANNOGALLERY
  Obec Kečkovce
  Obec Zubné
  Obec Šarišské Sokolovce
  Obec Šarišské Michaľany
  AT TATRY, spol. s r.o.
  Obec Kružlová
  Obec Švábovce
  Spišský hrad - Podbranisko, záujmové združenie PO
  Ján Mižík SHR
  Obec Šarišské Čierne
  Poľnohospodárske družstvo Šarišské Čierne
  Obec Bertotovce 
  EKOPRODUKT, s. r. o.
  Obec Mlynica
  Obec Lesnica
  Vladimír Marcinov
  Šarišské Jastrabie
  Združenie rozvoja cestovného ruchu Čierna Hora
  Obec Staškovce
  Obec Bodovce
  Obec Janov
  Obec Batizovce
  Obec Gánovce
  Mária Handerová
  Obec Krížovany
  Panra-karpatia, s. r. o.
  Lesopoľnohospodársky majetok Ulič, štátny podnik
  Obec Gregorovce
  Balkar, s. r. o.
  RRA Horný Spiš
  Obec Osikov
  Obec Bzenov
  Patrik Grinč
  Slovenská obecná vzdelávacia asociácia, o.z.
  Obec Fričovce
  IK - Real, s. r. o.
  Obec Hencovce
  Obec Drienica
  Obec Hubošovce
  Obec Sedliská
  Anna Terazová SHR 
  Ing. Róbert Fejko
  Miriama Fričová - potenciálna farmárka
  Poľovnícke združenie Kamenec, Zborov
  Partnerstvo BACHUREŇ - MAS
  Dunajec, s. r. o. 
  TKÁČ, s. r. o. 
  Poľnohospodárske družstvo Kapušany
  Pozemkové spoločenstvo Strednica - Ždiar
  Družstvo podielnikov "BIODRUŽSTVO" Smilno
  Pro Tatry, o.z.
  Mgr. Peter Kaščák 
  Obec Klčov 
  Jozefína Knapíková - SHR
  Roľnícke družstvo MAJDAN
  Obec Ostrovany 
  Alžbeta Chovancová
  Obec Chmeľová
  Obec Široké 
  Obec Víťaz
  Obec Ovčie
  Obec Chminianska Nová Ves
  Obec Chmiňany
  Obec Chminianske Jakubovany
  Obec Kojatice
  Obec Hrabkov
  CENTRALEUROPE BIOGAS, s.r.o.
  Obec Miklušovce
  Obec Medzany
  Ján Chovanec - ubytovanie na súkromí
  PD "TATRY" Spišská Belá
   PD ZAMAGURIE
  Ing. Juraj Petranský SHR
  EKOTREND Slovakia - Zväz ekologického poľnohospodárstva
  Obec Sveržov
  Obec Kvačany
  Občianske združenie MAS LEV, o.z.
  MAS ŠAFRÁN, o.z.
  Obec Vyšná Šebastová 
  Jaroslav Ružbašan
  Margaréta Gajdošová (VÚC Prešov)
  KELCOM INTERNATIONAL, s.r.o.
  Zuzana Homolová - AFRA
  Ing. Mária Mularčíková - HELPEC
  AGRO-BAIN
  AGROVÝROBA, spol. s r.o.
  Poľnohospodárske družstvo "Olšavica-Brutovce"
  FARMA AGRO - DÚBRAVA, s. r. o.
  EKO-BIO, s. r. o.
  Ing. Jana Džomeková
  Ing. Viera Kolesárová
  Lesoochranárske zoskupenie Vlk - Snina
  Obec Radatice
  SATPOL, s. r. o.
  ZEMEDAR, s. r. o.
  RAJD pod Vihorlatom
  Ľudia a energia, o. z.
  MAS Pod Vihorlatom
  IGET, s. r. o. - Gazdovský dvor POD HÁJOM
  Obec Miňovce
  Obec Haligovce
  Ing. Andrej Vandžura
  Martin Dravecký - TOMAPRESS
  Obec Drienovská Nová Ves
  Obec Kendice
  Obec Ličartovce
  Obec Lemešany
  Ing. Jana Tóthová - JT Consulting 
  Obec Rudlov
  Obec Chlmec
  Obec Kamienka
  Danka Čuchtová
  Obec Kamenica nad Cirochou
  Obec Hažín nad Cirochou
  Obec Liptovská Teplička
  Gabriela Angelovičová
  CYPRIÁN, n.o.
  Monika Makarová - pernikárka
  Milan Pichnarčík - SZČ
  Dunajec Village
  Obec Rokycany
  o.z. Sapio
  Ing. Ladislav Sisák
  FS - Plavčanka z Plavča
  TRUCKSPED Slovakia, s. r. o.
  Obec Zámutov
  Obec Malá Domaša
  Obec Holčíkovce
  Obec Vyšný Žipov
  Obec Nižný Kručov
  Obec Slovenská Kajňa
  Obec Tovarné
  Poľnohospodárske obchodné družstvo Vechec
  Agroem Rokytov, spol. s r.o.
  Jaroslav Demjan
  VM Real s.r.o.
  Michal Firkaľ - Kocka SHR
  Fragaria Plus s.r.o.
  Mila - Michal Halas, SHR
  PS Bukovo
  EKO ZOFYX, spol. s r.o.
  KOPLOT, s. r. o.
  Ing. J. Sabol, odborný lesný hospodár
  Viktor Zelinka
  Verchovina spol. s.r.o., Čabalovce
  Farma nad Dubom, Ing. Hnatič Jaroslav
  HARM, s. r. o. 
  Róbert Vico
  Viera Zamišková
  P&T INTERPROFIT, spol. s r. o.
  Obec Bajerovce
  Michal Sekerák
  Mgr. Peter Kosť
  TERRADONA, s. r. o.
  Alena Petrenková
  Crawler, s. r. o.
  Združenie pre rozvoj regiónu, n. o.
  Pavol Kollár
  RRA Svidník
  Reštaurácia a Ubytovanie U JANUSA
  GUBA Milan, SHR - REZIST
  OZ Združenie turizmu Levoča
  OZ pre rozvoj regiónu SPIŠ
  FIAM, s. r. o.
  Igor Sasarák
  Lesné a pozemkové družstvo Bajerovce
  Jozef Šimko 
  Štefan Sýkora - Penzión Podzámok
  Miroslav Mindek
  Radovan Marcin
  Marián Potocký
  AGROMIX, výrobno-obchodná spoločnosť, spol. s r. o. 
  Ing. Samuel Bruss - SHR
  MVDr. Kvetoslava Supuková
  Ing. Miloš Supuka - SHR
  PSU obce Lechnica
  Stanislav Repeľ
  Mgr. Ernest Rusnák
  CA Tricio
  Obec Ďapalovce
  Občianske združenie Ondalik
  Mária Potočňáková
  Obec Nižný Hrabovec
  Barbora Závacká
  Obec Jakovany
  Združenie Slanské vrchy - východ
  Tomáš Kravec
  Michal Knapík
  Obec Bystré
  Mgr. Peter Sklenka
  Ing. Matúš Haňo
  Dana Handzušová
  Ľudovít Olejár
  Ľubomíra Martinková
  Obec Lúčina
  Obec Tuhrina
  Urbárske pozemkové spoločenstvo Kravany
  DLUMED - HOBBY Včelár
  Obec Becherov
  Obec Cigla
  Obec Mikulášová
  Obec Vyšná Polianka
  Obec Stebník
  Jakub Harčár
  Včelia farma MEDAR
  Šarišsko-zemplínske regionálne združenie vlastníkov neštátnych lesov
  Svojpomocné družstvo poľnohospodárov Lesnica
  Pozemkové spoločenstvo Revák a spol. Uzovské Pekľany
  Urbariátna lesná spoločnosť Dobrá, p. s.
  Pozemkové spoločenstvo Panského a sedliackeho lesa
  Ing. Július Pavlovský
  Urbárska spoločnosť - Pozemkové spoločenstvo Hrabské
  Urbárska spoločnosť - Pozemkové spoločenstvo Rokytov
  Mgr. Iveta Buhajová - výroba dekoračných medovníkov
  CEiTV, o. z.
  Urbárska spoločnosť, p. s., Drienica
  Urbárska spoločnosť obce Jakubany, p. s.
  Pozemkové spoločenstvo urbarialistov v Lesnici
  Pozemkové spoločenstvo Nižné Ružbachy
  Urbárska spoločnosť, p. s. Becherov
  Pozemkové spoločenstvo URBÁR - Tulčík
  Urbárske pozemkové spoločenstvo Vikartovce
  Obec Krivany
  Urbariát pozemkové spoločenstvo vlastníkov
  Obec Brezovička
  Urbarialisti Humenné
  Pozemkové spoločenstvo lesov, pasienkov a poľnohospodárskej pôdy obce Torysa
  Urbárska a pasienková spoločnosť - pozemkové spoločenstvo Brekov
  Urbárska spoločnosť vlastníkov urbárskeho lesa a pasienok
  VIRIBUS UNITIS, s. r. o.
  Obec Kamienka
  Mgr. Peter Pankuch
  Ing. Miroslav Fabrici - FABRICIO
  PROEKO SLOVAKIA, s. r. o.
  Svatobor, o. z.
  Ružena Žecová
  Cyril Žec
  Ing. Ján Gurnik
  Eva Vargová
  František Kužila - SHR
  František Glankovič
  Dušan Svat
  Martin Svat
  Obec Žehňa
  Bývalé urbárske spolumajiteľstvo Milbach Pozemkové spoločenstvo
  Mesto Hanušovce nad Topľou
  Obec Petrovce
  Obec Remeniny
  Ing. Pavol Soták
  Mgr. Tomáš Chovan
  POĽANA - Podieľnícke družstvo Jarabina
  Pavel Verčimák - Lesník
  ZDRUŽENIE PRE ROZVOJ VIDIECKEHO TURIZMU
  OZ DUKLA
  Peter Mikolaj
  Nataša Mikolajová
  Igor Štefaňák
  Mgr. art. Katarína Bednárová 
  Rastislav Tapšák
  MUDr. Miroslav Durila, PhD.
  MAS Stráže
  Obec Fintice
  Mgr. Tomáš Sahuľ
  Vladimíra Čajová
  Peter Kovaľ
  Ing. Mária Hitríková
  MAS Pramene
  Združenie FEMAN
  Ing. Martin Miščík
  Stanislav Krifka
  ROTAX - ARCH, spol. s r. o.
  Pavol Onofrej
  Športové a záujmové združenie Trnkov (ŠaZZ) 
  Občianske združenie Folklórnej skupiny Javorina Kolačkov 
  Petra Kohútová-Šarišská
  Šimko Milan
  Regionálne rozvojové partnerstvo (RRP)
  Ing. Ján Dzurjanin
  Daniela Martinková
  Ing. Vladimír Gáll
  Obec Osturňa
  VTF WALL, s.r.o.
  MAS Horná Topľa
  Štefan Nicz
  Dana Sedláková
  Jana Vaverčáková
  František Harabin
  Ing. Lukáš Korinek
  Ľubomír Antolik
  MIESTNA AKČNÁ SKUPINA OPAL, o. z.
  Jozef Mihališin
  Partnerstvá pre kreativitu, o. z.
  Michal Gula
  Obec Michalok
  Juliana Čorejová
  MAS SKALA, o. z.
  Občianske združenie MAS Sabinovsko, o.z.
  OZ "Partnerstvo pre región"
  Ing. Vladimír Zentko
  AgroBio/Wood, s. r. o.
  Ing. Janka Potočková
  Contessa, s. r. o.
  Mgr. Pavol Kulanga
  Peter Vaverčák
  Ing. Jana Mižíková
  IMMOBAU, s. r. o. (SKI Bachledova)
  Alojz Čarnogurský (ubytovanie na súkromí)
  Miriama Kandrová
  Matúš Švienty
  Ján Kokoruďa
  Obec Ruská Nová Ves
  Mgr. Miroslav Michalko, PhD.
  Ing. Radko Ander
  Vladimír Balaník
  Ing. Jozef Merva
  Jozef Dzuričko
  Povrazník Andrej
  o. z. Strážcovia Pravých Pokladov Storočí
  Projecta, s. r. o.
  JUDr. Ján Luterán
  Tibor Pitoňák
  SCBC AGRO, s. r. o.
  Juriš Ján
  Boguská Lucia
  Lesné pozemkové spoločenstvo Petija a spol. Orkucany 
  TIMA AGRO s. r. o.
  Kristína Vaverčáková
  Marek Škrab
  Erika Rypáková
  AGRO-HNIEZDNE, s. r. o.
  Obec Nižné Ružbachy
  Jaroslav Sibal
  Mgr. Michal Sibal
  Občianske združenie Zelený prameň
  Miroslav Frišnič ml.
  Miroslav Frišnič st.
  Obec Záhradné
  Obec Malý Slivník
  ADAMO s. r.o.
  Rastislav Klein
  Branko Michlík
  Jana Knieszneková
  Obec Regetovka
  Obec Uzovské Pekľany
  Obec Renčišov
  Obec Hermanovce
  Obec Hendrichovce
  Ing. Macejko Miroslav
  Ján Mak
  Henrich Kráľ
  Pavol Repka APA
  Mgr. Peter Martinko
  Roman Boňko
  Viera Haňová, RNDr.
  Marek Kopáč
  Ing. Igor Štvarták
  Kravčíková Jana
  Boroň Ľubomír
  Mgr. Katarína Gavalier
  Ing. Tibor Szabo
  Jozef Mižák
  MEDIINVEST Consulting, s.r.o.
  Peter Bačik
  Obec Rokytov
  Obec Krásna Lúka
  Obec Richvald
  Peter Simčák - SIMI
  MAS Topoľa, o.z.
  Obec Kochanovce
  AGRIKON s.r.o.
  Simona Šmajdová
  Partnerstvo pre rozvoj regiónu Spiš
  Obec Soboš
  Obec Oľšavka
  Obec Rakovčík
  Obec Vaniškovce
  Obec Janovce
  Obec Nižná Voľa
  Obec Breznica
  Obec Breznička
  Obec Šandal
  Ing. Mária Triščová
  Ján Kaňuk - SHR
  Obec Mestisko
  Ing. Alena Vagaská, Sancia
  AGRIFOP, a.s. Stakčín
  Obec Fričkovce
  Obec Hrabovčík

 

Logá partnerov